W rankingu firm turystycznych prowadzonym przez dziennik ,,Rzeczpospolita'' na pierwsze miejsce wysunęło się poznańskie biuro podróży Logos Travel.
Dziennik publikuje ranking tych organizatorów wypoczynku, którzy w opinii czytelników zasługują na szczególną rekomendację. W zestawieniu z 14 maja Logos Travel znajdował się na 7. pozycji, 6 sierpnia był już na 4. miejscu, a 13 sierpnia wspólnie z Triadą plasował się na pierwszej pozycji.
- W Wielkopolsce mamy zaledwie kilku touroperatorów z całkowicie polskim kapitałem, więc to, że zostaliśmy tak wysoko ocenieni niezmiernie nas cieszy - komentuje właściciel biura Marek Śliwka. - Zawsze staraliśmy się stawiać przede wszystkim na jakość obsługi i profesjonalizm. Ponad połowa naszych klientów to osoby, które już znam. A ponieważ wracają, polecają Logos Travel swoim znajomym, przysyłają listy z podziękowaniami, to dla nas najlepszy dowód uznania i satysfakcja.
Poznańskie biuro specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów do egzotycznych krajów. Można z nim poznać kilkadziesiąt państw na siedmiu kontynentach. Są to eskapady dla globtroterów, ludzi lubiących smakowanie świata w często ekstremalnych warunkach. Firma Marka Śliwki stara się takiemu ,,zdobywaniu kolejnych szczytów'' wychodzić naprzeciw.
Wyprawy do Tanzanii połączone z wejściem na Kilimandżaro okazały się hitem. Aktualnie już szósta, 12-osobowa grupa zdobywa Dach Afryki. W wyprawie tej uczestniczą także 4 osoby z USA.

Ostatnio przetarty został kolejny wysokogórski szlak. Marek Śliwka z grupą pasjonatów zdobył szczyt Piz Buin w Austrii mający 3340 m n.p.m. oraz najwyższy szczyt Słowenii Triglav (2863 m n.p.m.). I na te eskapady już niebawem przyjmowani będą chętni. Dla miłośników rowerowych wycieczek opracowywana jest nicza Austrii i Szwajcarii. Wszystkie te propozycje znajdą się w najnowszym katalogu Logos Travel, który już tradycyjnie wydany zostanie na październikowy Tour Salon.

Witold K. KOŚCIAŃSKI
Gazeta Poznańska, 23 sierpnia 2004 r.


ZAMÓW NEWSLETTER