Poznańskie Biuro Podróży Logos Travel otrzymało Certyfikat Instytutu Jakości "Najlepsza jakość usług".

Prestiżowe wyróżnienie przyznane przez Europejski Instytut Jakości w Warszawie, a w kapitule konkursu znajduje się pięć renomowanych, europejskich instytucji certyfikujących. Wyróżnienie wręczane jest od dwóch lat najlepszym firmom w różnych segmentach rynku usług. Biuro Logos Travel jest jedyną firmą branży turystycznej w Wielkopolsce, które takie wyróżnienie po szczegółowy, monitoringu w miniony czwartek odebrało.
Nie jest to pierwsza nagroda dla biura z ul.Mickiewicza. W 2000r. Logos Travel dostało honorową nagrodę Polskiej Izby Turystyki Globus 2000 za najlepszy produkt w turystyce wyjazdowej. Rok później zaś certyfikat "Wielkopolska Jakość", również wówczas było to pierwsze takie wyróżnienie za usługi turystyczne.
Logos Travel funkcjonuje od 8 lat, działając wcześniej pod licencyjną nazwą "Logostour Poznań". Specjalizuje się w obsłudze środowiska globtroterskiego, proponuje aktywne zwiedzanie świata i podróże na siedem kontynentów. Na trasach wypraw z Logos Travel znajduje się około stu krajów, w tym wiele egzotycznych i odległych.
Dokąd najczęściej w tym sezonie podróżują klienci biura?
- Wbrew ogólnym tendencjom spadku ruchu turystycznego, my na szczęście tego nie odczuwamy - twierdzi właściciel biura Marek Śliwka. - Z racji działań wojennych w Zatoce Perskiej i epidemii SARS zmieniła się geografia wojaży, ale na ilość turystów, to się na szczęście nie odbiło. Z ofert wypadły wyjazdy do Chin, choć stawały ostatnio się coraz popularniejsze. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Ameryka Południowa i Środkowa, w tym szczególnie Brazylia, Peru, Boliwia czy Meksyk. Nie brakuje chętnych na wyjazdy do Australii, USA czy na wyspy Pacyfiku, zaś w Europie modna jest Skandynawia i Islandia.

(G.Poznańska 16.06.2003)
ZAMÓW NEWSLETTER