Poznańskie Biuro Podróży Logos Travel od lat specjalizuje się w organizowaniu dalekich, egzotycznych wypraw. Z firmą Marka Śliwki można się wybrać na siedem kontynentów, nawet na Antarktydę.

Z Logos Travel wyjeżdżają ludzie pragnący poznać smak prawdziwej przygody, pasjonaci chcący dotrzeć do najodleglejszych zakątków świata, prawdziwi globtroterzy. Nietuzinkowa działalność biura przynosi wciąż rozmaite nagrody i wyróżnienia. W ubiegłym roku firma uzyskała drugie miejsce w rankingu Rzeczpospolitej na najbardziej rekomendowane biuro podróży w naszym kraju. Ten rok zaowocował certyfikatem Najlepsza jakość usług przyznanym przez wojewodę poznańskiego.

Biuro Marka Śliwki znane jest z tego, iż nieustannie wprowadza do swojej oferty nowe kierunki czy dopiero przetarte szlaki. Do takich należy m. in. wyprawa do Afryki Zachodniej trasą Senegal - Mali - Burkina Faso - Benin, do Kanady i na Alaskę, do Tybetu z możliwością podróży wokół świętej góry Kailash czy wreszcie 14-dniowa eskapada Chile - Wyspa Wielkanocna -Polinezja Francuska. Z Logos Travel można aktualnie poznać ponad sto krajów.

W najnowszym katalogu Podróże z pasją przygotowanym na Tour Salon znalazło się 77 propozycji, w tym 14 nowości. Do takich należą: podróż do Południowej Algierii połączona z wizytami w Mali i Nigrze, dwie nowe trasy po Chinach, wyjazdy do Rosji na Kamczatkę i nad Baj-kał. Przygotowano też podróż po kontynencie australijskim, a objazd po Korei Południowej i Nowej Zelandii.
[page]


Biuro proponuje też kierunki od dawna znajdujące się w ofercie: - Do najpopularniejszych należą wyjazdy do Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Kuby, Indii i Nepalu, do Birmy i Kambodży i Chin, gdzie już w tym roku wysłaliśmy 20 grup - mówi Marek Śliwka. - Tylko w tym roku już ponad 300 osób odwiedziło z nami Brazylię i Argentynę. Najczęściej są to grupy 16-17 osób. Zainteresowanie niektórymi kierunkami jest tak duże, że liczbę uczestników zwiększamy do 20. Coraz popularniejsze są podróże

Z Logos Travel można nawet trafić do Papui-Nowej Gwinei do USA, w tym program pozwalający poznać 16 centralnych stanów. W tym miesiącu wyruszy tam najliczniejsza z dotychczasowych grup licząca aż 44 osoby. Opiekować się nią będzie 4 pilotów, z których każdy dysponować ma osobnym mikrobusem. Tym sposobem w pełni zrealizowany zostanie bogaty program turystyczny.

Oferta biura sprzedawana jest przez około 2 tys. agentów w całej Polsce. I choć siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, to najwięcej osób wybierających się na odległe, egzotyczne eskapady pochodzi z regionu stołecznego, Śląska i Krakowa. Dlatego też niebawem otwarta zostanie w Warszawie filia biura. Zdaniem Marka Śliwki właśnie teraz nadszedł czas dalekich, egzotycznych podróży. Świadczą o tym obroty firmy, które w ubiegłym roku zwiększyły się o... 450 procent! Kierunki, które w najbliższych latach mają być najpopularniejsze to - Stany Zjednoczone, Chiny, Indie, Brazylia i Meksyk.

Gazeta Poznańska - W.K. Kościański

[page]
ZAMÓW NEWSLETTER