Oferta wypraw na Sylwestra:

 

GRUZJA - oferta sylwestrowa 29.12 - 03.01.2023

PROGRAM

Wycieczka objazdowa w terminie sylwestrowym, podczas której zwiedzimy najciekawsze atrakcje Tbilisi, Mcchety, gór Wielkiego Kaukazu, Kazbegi i regionu Kacheti. Podczas wycieczki odbędzie się również uroczysta kolacja sylwestrowa w restauracji, na której podane zostaną typowe gruzińskie dania świąteczne oraz wino. Wszystko w połączenie z gruzińską i nowoczesną muzyką. Będzie też okazja, aby podziwiać noworoczne fajerwerki.

ISLANDIA - polowanie na Zorzę Polarną 29.12 - 04.01.2023

PROGRAM

Zimowa odsłona wycieczki na Islandię, z programem naszpikowanym największymi atrakcjami okolic Reykjaviku, połączona z wieczornym polowaniem na zorzę pod okiem niezwykle doświadczonych przewodników wyposażonych w sprzęt komputerowy i specjalne programy śledzące aktywność słońca, dzięki czemu mogą oszacować szanse na to, gdzie i kiedy pojawi się zorza.

PERU - BOLIWIA 27.12 - 11.01.2023

PROGRAM

Ta wycieczka obejmuje jedną z najważniejszych tras zwiedzania świata. W jej trakcie ujrzysz z lotu ptaka niesamowite linie Nazca oraz będziesz mieć okazję zobaczyć na wyciągnięcie ręki kondory w Kanionie Colca. Następnie złożysz wizytę Indianom Plemienia Uru na pływających wyspach jeziora Titicaca, zwiedzisz La Paz, Cusco, oraz słynne, owiane legendą i wpisane na listę UNESCO – zaginione miasto Machu Picchu. Podczas tej wycieczki nie ma szans, by ponarzekać na nudę - satysfakcja gwarantowana!

AUSTRALIA - NOWA ZELANDIA 27 dni odkrywania Antypodów 26.12 - 21.01.2023

PROGRAM

Fascynująca wyprawa na koniec świata! Zwiedzanie Sydney, Melbourne i Brisbane. Podziwianie niezwykłego Uluru, Kings Canyon i Wielkiej Rafy Koralowej. Objazd wyspy Północnej i Południowej Nowej Zelandii.

AUSTRALIA 26.12 - 10.01.2023

PROGRAM

Zwiedzanie Melbourne, Great Ocean Road, Dwunastu Apostołów, świętej Góry Aborygenów Uluru, Kings Canyon, Alice Springs, Brisbane oraz Sydney. Wizyta w Cairns i pływanie na Wielkiej Rafie Koralowej.


KENIA - Wielka Piątka
 29.12 - 10.01.2023

PROGRAM

Wycieczka do Kenii tropem Wielkiej Piątki. Eksplorowanie Parków Narodowych: Góry Kenii, Masai Mara, Jeziora Nakuru, Jeziora Bogoria, Jeziora Naivasha. Szansa na spotkanie zwierząt należących do Wielkiej Piątki – bawołów, nosorożców, lwów, lampartów i słoni. Nad Jeziorem Bogoria okazja do wypatrzenia flamingów i antylop. Wizyta u legendarnego plemienia Masajów. Przejazd przez Wielki Rów Afrykański, a na koniec wypoczynek nad Oceanem Indyjskim w pobliżu Mombasy - relaks na rajskich plażach.

ZAMÓW NEWSLETTER