Parę dni temu jeden z inicjatorów Przemek Walewski wyleciał do Ameryki Południowej, by w brazylijskim Porto Alegre przebiec maraton w ramach Mistrzostw Świata MASTERS, a następnie wytyczyć trasy biegowe Projektu "Biegaj i zwiedzaj" w Brazylii, Urugwaju i Paragwaju.

W listopadzie będzie znany skład Kapituły, do której zaprosimy znanych podróżników, biegaczy z Polski i z zagranicy, dziennikarzy i fotoreporterów oraz organizatorów naszej "Korony Maratonów Świata". Niech smaczku tej inicjatywie doda fakt, że formuła Projektu jest otwarta dla biegaczy z całego świata. Cieszymy się że nasza idea zaczyna nabierac realnego kształtu. Kochamy bieganie, szukamy nowych wyzwań, a jednocześnie chcemy przemierzać biegiem świat i opisywać go poprzez nasze wyzwania.

"Biegaj i zwiedzaj" to nie tylko udział w maratonie, ale pakiet, który pozwala poznać to, co stanowi swoisty klimat nie tylko maratonu, ale kraju, w którym się znajdziemy. Każdy z uczestników Projektu otrzyma bezpłatną możliwość z korzystania z indywidualnych planów treningowych Effective Trainning System (ETS), opieki specjalistów medycyny sportowej, fizjoterapeutów, ubezpieczenia ETS od urazów sportowych oraz opieki trenera podczas startu- z kompleksowej oferty Poland Running Academy. Planujemy też wspólne treningi, obozy (dostosowane do warunków klimatycznych każdego maratonu) i przy okazji naukę języków angielskiego, hiszpańskiego i ... japońskiego.

Biegamy i zwiedzamy! Czas na realizację pasji zwiedzania przy okazji biegania ...

Ze sportowym pozdrowieniem

Marek Śliwka -Szef Logos Travel Marek Sliwka sp.j. i Przemysław Walewski - Szef Poland Running Academy

Współautorzy Projektu "Biegaj i zwiedzaj"/ "Korona Maratonów Świata"

ZAMÓW NEWSLETTER