Zapraszamy na wyjątkową i niezapomnianą podróż do Indii dla ciała, ducha i umysłu. Połączenie Ajurvedy, praktyk Kundalini Yogi i medytacji przywraca harmonię i gwarantuje oczyszczenie na najgłębszym poziomie. Warsztaty odbywać się będą w malowniczym Manaltheeram Beach Village.

  • Manaltheeram rozpieszcza niebiańskim doświadczeniem, promienie słońca i wiatr z nad morza wspomaga proces relaksu i uzdrawiania. Jeden z najstarszych systemów medycznych na świecie - Ajurveda uczy, że warunkiem zdrowia i długiego życia jest równowaga rozumiana jako harmonia ciała, umysłu i duszy.
  • Ajurveda oferuje unikalną metodę oczyszczania - Panchakarmę. Jest to wieloetapowa terapia opierająca się na usuwaniu toksyn z organizmu za pomocą różnych masaży i zabiegów. Efektami takiej detoksykacji jest między innymi regeneracja, odmłodzenie organizmu a także profilaktyka
  • Kundalini Yoga - dorobek dziedzictwa duchowego Indii jest jogą świadomości, dającą poczucie, że jest się częścią wszechświata.
  • Proces oczyszczania zakończy hinduistyczne święto światła - Divali. Święto jest poświęcone Lakszmi - bogini szczęścia i dobrobytu. Zapalane tego dnia tradycyjne lampy naftowe symbolizują zwycięstwo światła nad ciemnością, dobra nad złem.

 

Na tej wycieczce nie musisz mieć doświadczenia w praktyce jogi - wystarczą dobre chęci i otwartość.

 

Najbliższy termin: 31.10 - 14.11.2023

  

Szczegóły programu: https://wyprawy.pl/pl-PL/oferta/indie-ajurvedyjskie-otulenie,1386.html

 

ZAMÓW NEWSLETTER