preloader

W każde miejsce świata (Gazeta Prawna)

G. Prawna, 13.11.2003Oferta egzotycznych i dalekich podróży, które śmiało można nazwać podróżami z pasją, wypełnia najnowszy katalog Logos Travel Marek Śliwka. Wiekszość z tych podróży to sprawdzone trasy poznańskiego biura. Jest jednak i kilka nowości: wyprawa przez kilka krajów południowej Afryki, na trzy wyspy Indonezji i na szlak wiodący przez Argętynę, Urugwaj oraz Brazylię. Wiele tras przygotowanych przez Marka Śliwkę nie wymaga specjalnego wysiłku, są jednak i takie trasy, a do nich należy Tanzania z wejściem na Kilimandżaro do których trzeba się przygotować. Czuwa nad tym kadra doświadczonych pilotów i sprawdzonych kontrahentów, z którymi na stałe współpracuje Logos Travel. Jakość oferty przygotowanej dla klientów przez Marka Śliwkę została doceniona przez Polską Izbę Turystyki. W 2000 roku przyznała ona swojego "Globusa 2000" właśnie Markowi za najlepszy produkt w turystyce wyjazdowej. Kolejny laur dla biura to zdobycie certyfikatu Europejskiego Instutu Jakości "najlepsza jakość Usług". Spokojnie można zacząć pakować walizki, by zakosztować dalekich i egzotycznych podróży z pasją.

(G. Prawna, 13.11.2003)

0000-00-00
alertUżywasz bardzo starej, nieaktualnej wersji przeglądarki Internet Explorer, w związku z czym strona nie będzie wyświetlać się prawidłowo.
Ze względów bezpieczeństwa zalecana jest jej aktualizacja (Windows 7 i nowsze) lub zmiana na alternatywną np. Mozilla Firefox (Windows Vista, XP i starsze).