preloader

Misja "Narty w Korei Północnej" zakończona sukcesem

Ośrodek powstał w ciągu roku i w momencie addania do uzytku stanowił swoista sensację medialną. Stąd pomysł, aby być tam przed wszystkimi innymi i... udało się! Delegacja w składzie: szef Logos Travel plus pilot specjalista od Korei Północnej, wizytowali Ośrodek w Mozik w okresie 5-9 marca tego roku. Ośrodek jest zaprojektowany w wysokim standardzie, oprócz zakwaterowania oferuje całą gamę usług rekreacyjnych, a w tym kryty basen, sauny, siłownię, gabinet masażu, kluby, restauracje, kawiarnie, a nawet usługi fryzjerskie. Na miejscu znajduje się także wypożyczalnia nart oraz butów, a wyciągi są tuż przy wyjściu z hotelu. Jest wiele dobrze przygotowanych stoków o różnym stopniu trudności, w tym także dla początkujących narciarzy. Całodniowe szkolenie przez miejscowego instruktora narciarskiego kosztuje 5 USD... Już w następnym sezonie przedstawimy dwa warianty wypadów na narty do Korei Północnej, w tym jeden połączony ze zwiedzaniem Syberii Zimą.

alertUżywasz bardzo starej, nieaktualnej wersji przeglądarki Internet Explorer, w związku z czym strona nie będzie wyświetlać się prawidłowo.
Ze względów bezpieczeństwa zalecana jest jej aktualizacja (Windows 7 i nowsze) lub zmiana na alternatywną np. Mozilla Firefox (Windows Vista, XP i starsze).